شمسی سازی مدیریت محتوا

شمسی سازی مدیریت محتواReviewed by رضایی on May 8Rating: 5.0شمسی سازی مدیریت محتواشمسی سازی cms یا شمسی سازی مدیریت محتوا می تواند برای دارندگان آن مدیریت محتوا یک گام برای فروش بیشتر باشد گسترش و پیشرفت شمسی سازی و چارچوب های شمسی سازی می تواند تاریخ شمسی را یکجا تقدیم کاربران نماید و آسودگی را برای آنان به ارمغان آورد .

شمسی سازی مدیریت محتوا

شمسی سازی cms  یا شمسی سازی مدیریت محتوا  می تواند برای دارندگان آن مدیریت محتوا یک گام برای فروش بیشتر باشد

گسترش و پیشرفت شمسی سازی و چارچوب های شمسی سازی می تواند تاریخ شمسی را یکجا تقدیم کاربران نماید و آسودگی را برای آنان به ارمغان آورد .

مدیریت محتوا یا cms چیست ؟

اگر بخواهیم ساده صحبت کنیم می توانیم بگوییم که یک سامانه مدیریت محتویات، سامانه ای است که محتویات را مدیریت می کند. این سیستم که در وب به نام CMS شناخته می شود، مخفف Content Management System است که یک نرم افزار روی سرور است و به مدیرسایت اجازه می دهد تا محتوای سایت را بدون نیاز به طراحی مجدد سایت تغییردهد.

شمسی سازی مدیریت محتوا

شمسی سازی مدیریت محتوا

در واقع مدیر سایت یک بار سیستم CMS را طراحی و برنامه نویسی و تعدادی قالب آماده برای صفحات طراحی می کند و آن را روی سایت کاربر نصب می کند. کاربر به راحتی می تواند صفحاتی را از آن کم یا به آن اضافه یا ویرایش کند. برای درک بیشتر کارایی می توان این سیستم را با یک سیستم ثابت هم چون HTML مقایسه کرد. هنگامی که در سایت از صفحات ثابت HTML استفاده می شود، برای به روز کردن آن ابتدا باید صفحه موجود قبلی را دانلود کرد، سپس تغییرات مورد نظر را روی آن اعمال و سپس صفحه جدید را دوباره روی سرور آپلود کرد و فقط افرادی که کدهای دسترسی لازم برای این کار را در اختیار دارند می توانند این عمل را انجام دهند. هم چنین برای این منظور باید از برنامه های جانبی و کمکی استفاده کرد. در حالی که با در اختیار داشتن یک سیستم پویا و دینامیک مثل CMS کاربر قادرخواهد بود به سادگی مطالب موجود در سایت خود را به روز کند.سیستم های وب مدیریت محتواWCM ، WCMS و یا Web CMS یک سیستم نرم افزاری مدیریت محتوا (CMS) است، که به عنوان یک برنامه تحت وب برای پیاده سازی، ساخت و مدیریت محتوایHTML شناخته و از آن برای مدیریت و کنترل، محتویات وب (اسناد HTML و تصاویر مربوطه) استفاده می شود. امکانات WCMS شامل ایجاد محتوا، کنترل محتوا، ویرایش و توابع تعمیر و نگهداری ضروری وب سایت است.

 

مزایای سیستم مدیریت محتوا CMS

سیستم مدیریت محتوا یا   CMS تحولی شگرف در زمینه طراحی و مدیریت سایت های اینترنتی به شمار می آید. امروزه توقع بینندگان سایت ها بسیار بالا رفته است و دیگر مرور سایت هایی با صفحات ثابت و راکد هیجانی در کاربران به وجود نمی آورد. سطح توقع کاربران امروزی سرعت در تغییر و به روزرسانی اطلاعات است و ارائه مطالب و اطلاعات جدید در هر بار رجوع کاربران به سایت می تواند آن ها را پای بند سایت کند.

امروزه داشتن یک مدیرت محتوای کاملا شمسی و کاملا کاربر پسند می تواند باعث موفقیت شود . هر چه قدر کدیرت محتوا بومی تر باشد کاربر  راحت تر با ان ارتباط برقرار می کند . هر قدر یک سایت به فرهنگ و تمدن و آداب و جزئیات زندگی ما نزدیکتر باشد می تواند باعث مبهات و پیشرفت باشد .

مدیریت محتوایی که دارای تقویم شمسی ,تاریخ شمسی ,رزرو شمسی و رویداد شمسی باشد می تواند برای ما ایرانی ها جالب تر و دلپذیرتر باشد

اگر مدیریت محتوای اختصاصی یا عمومی شما از تاریخ شمسی پشتیبانی نمی کند

اگر پورتال شما شمسی سازی نشده و شمسی نیست و شما را اذیت می کند

اگر نتوانسته اید از شمسی سازی در cms  خود استفاده کنید

اگر کاربران با مشکلات تقویم میلادی رنج می کند

ما به شما پیشنهاد می کنیم هم اکنون سفارش دهید و تغییر را با ورود تقویم شمسی  احساس کنید

, , , , , ,
شمسی سازی جوملا

شمسی سازی جوملا

شمسی سازی مدیریت محتوا

شمسی سازی مدیریت محتوا

تقویم هجری شمسی

تقویم هجری شمسی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

@

وب کام