درآمد اپل در بازار چین را با رشد ۴۰ درصدی همراه با آیفون ۸

درآمد اپل در بازار چین را با رشد ۴۰ درصدی همراه با آیفون 8Reviewed by رضایی on Oct 31Rating:

برطبق گزارش مؤسسه کانالیز، به‌ لطف عرضه‌ی آیفون ۸، درآمد اپل نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، رشد درآمد ۴۰ درصدی در پرجمعیت‌ترین کشور جهان تجربه کرده است.

این مؤسسه باور دارد که اپل توانسته است در سه‌ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۱۷، موفق به فروش ۱۱ میلیون دستگاه شود. این‌ درحالی است که سال گذشته اپل توانست تنها ۸ میلیون دستگاه در چین بفروش برساند. بااین‌حال، باوجود هیجانات نسبت به آیفون ۱۰، این احتمال وجود دارد که این رشد کوتاه‌مدت باشد.

اپل رشد قابل‌ توجهی در این مدت تجربه کرد؛ اما رقبای کوپرتینویی‌ها نیز رشد خیره‌کننده‌ای داشتند. همین مورد باعث شد که اپل پس از برندهای هواوی، اوپو، ویوو و شیائومی، در مقام پنجم قرار بگیرد؛ البته اپل تنها شرکت غیر چینی‌ است که موفق به حضور در فهرست ۵ شرکت برتر چین شده است.

کانالیز از فروش بالاتر آیفون ۸ نسبت به‌ آیفون ۷ در سال گذشته خبر می‌دهد. این‌ درحالی است که آیفون ۸ در ایالات متحده آمریکا، حتی از نسخه‌های ۷، ۶ و مدل‌های S نیز فروش کمتری داشته است. این موضوع تفاوت نیازهای بازار را به‌درستی نمایان می‌کند.

اکنون اپل خود را برای عرضه‌ی نسخه‌ی گران‌قیمت آیفون‌های امسال خود، یعنی آیفون ۱۰ یا آیفون X آماده می‌کند که توانسته است توجهات زیادی را به خود جلب کند. این دستگاه در دقایق اولیه آغاز پیش‌فروش، موفق به فروش خیره‌کننده‌ای شد که به‌ سبب آن تمامی موجودی انبار اپل به پایان رسید. حال اپل و تأمین‌کنندگان آیفون ۱۰ برای پاسخگویی به این اشتیاق خریداران، راه سخت‌تری در پیش خواهند داشت.

, , , , , ,
شمسی سازی جوملا

شمسی سازی جوملا

شمسی سازی مدیریت محتوا

شمسی سازی مدیریت محتوا

تقویم هجری شمسی

تقویم هجری شمسی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

@

وب کام