۶ صنعت که تاثیر به سزایی از هوش مصنوعی خواهند گرفت

6 صنعت که تاثیر به سزایی از هوش مصنوعی خواهند گرفتReviewed by رضایی on Oct 27Rating:

هوش مصنوعی راه جدیدی برای تعامل با داده ها ارائه می دهد. با خرید سنسورهای لازم، منبع ذخیره سازی اطلاعات و ابزارهای تجزیه و تحلیل داده ها، هر صنعتی می تواند روزانه از فعالیت های خود اگزابایت اطلاعات تولید کند. از میزان حرارت پردازنده یک کامپیوتر گرفته تا میزان لرزش دستگاهی.

هوش مصنوعی حالا می تواند با داده های انسانی نیز کار کند. اثر انگشت رسانه های اجتماعی ما، عادات خرید، پیشفرض های سرگرمی و روتین های روزانه مان داده های غنی روانشناختی ارائه می دهند. فناوری هوش مصنوعی همین حالا برای جستجو در مورد نحوه فکر و عمل ما مورد استفاده قرار گرفته و رسانه هایی که از آن ها استفاده می کنید احتمالا محصول همین الگوریتم ها باشند.

این فناوری می تواند تحلیل همه این داده ها را با پردازش های مخصوص، ساده سازد. با تغییر بهینه سازی اطلاعات از انسان به برنامه های کامپیوتری و افزودن بینشی کارآمد به آن، کاربردها بسیار سرعت می گیرد و بازدهی بهتری را در صنایع شاهد هستیم.

بسیاری از متخصصین معتقدند که هوش مصنوعی «انقلاب صنعتی چهارم» است. دنیای جدیدی را شاهد هستیم که در آن رهبران صنایع با بهره گیری از ربات های جدید، حساب ویژه ای روی هوش مصنوعی باز کرده اند. در ادامه به معرفی ۶ صنعتی می پردازیم که ممکن است بیشترین تاثیر را از این فناوری بگیرند.

۱٫ توزیع و تدارکات

۲٫ حوزه سلامت

۳٫ تبلیغات

۴٫ امور مالی

۵٫ بیمه

۶٫ استریم و ویدیوهای آنلاین

, , , , , ,
شمسی سازی جوملا

شمسی سازی جوملا

شمسی سازی مدیریت محتوا

شمسی سازی مدیریت محتوا

تقویم هجری شمسی

تقویم هجری شمسی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

@

وب کام